Ludoteka resimli anlatım.

www.ludoteka.com nasıl kaydolacağız?

1- www.ludoteka.com sitesine giriyoruz. İlk önce ekranın sağ üst köşesinde dil kısmında English’i seçiyoruz.

2-  Ardından Play ‘ı tıklıyoruz.

3- Yeni kayıtlı kullanıcı olmak için Create account düğmesine tıklıyoruz. Eğer daha önce kayıt olmuş isek User ve Password kısımları dolduruyoruz, Sign in tıklayıp oyun sayfasına giriyoruz.

Giriş

4- Kayıtlı kullanıcı olmak için, sırasıyla Nickname, e-mail adresimizi, şifre, tekrar şifre  giriyoruz . Kendinize bir icon seçebilirsiniz. Ay-Yıldızlı ikonu seçerseniz renklendirme yapmaya unutmayınız. Kaydı göndermek için Create new player tıklıyoruz.

Kaydolma

5- Ardından sizin e-posta kutunuza ludotekadan bir mail gelecek. Mail ile gelen linke tıklayıp ludotekaya girip kayıt işlemimizi bitirmiş oluyoruz.

6- Kaydımızı yaptırdık. Siteye girmek için www.ludoteka.com sitesine giriyoruz.

Play tıkladıktan sonra açılan sayfada User kısmında nickimizi, password kısmında ise şifremizi giriyoruz ardında Get in tıklıyoruz.

 

 

7- Bu sitede Türk damasının adı hi.chtu olarak geçiyor. Odada sadece Türk dama ustaların isimlerini görmek için 1 ve 2 nolu işaretler olduğu gibi işartlenmeli. Masaya girip oynanan oyunu izlemek için göze (3) tıklayın. Oyuncuya özel mesaj göndermek için (4). Oyuncu aramak için (6)8- LT+  30 kısmında ücretsiz kullanıcılar için kalan zamanı gösterir. Ücretsiz kullanıcılar günde 1 saat oyun oynayabilir.

Ludoteka resimli anlatım.” hakkında 30 yorum

 1. Geri izleme: Bu sitedeki sayfaların linkleri : Türk Daması

 2. Sayın MUSTANOGLU,

  İlginizden dolayı teşekür ediyorum. Anlatımda eksik bulduğun nedir?

  Açıklarsanız eksikliği gidermeye çalışırız.

  Sizden de katkı bekiyoruz.

  Sevgiler

  Recep db

 3. ya ben I am a new player dedim o sayfa açılmadı başka bir sayfa açıldı oradada write her your nick name yazıyor oraya bir nick yazdım altındada create new player yazıyor oraya tıkladım ama olmadı hala aynı sayfada kaldı yukarıdada the nick already reserved. try another one diyor ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz

 4. Geri izleme: Dama site linkleri : Türk Daması ve Kuralları

 5. oyunculardan bii arkadaş benim şifremi aldı bana 21 gün
  oyun alacanı söyledi benim 1 yıllık sürem bittiği için
  bende kabul ettim. su anda oyuna giremiyorum acaba
  sifremi vermekle hatamı ettim lütfen bana yardımcı
  olun ne yapmam lazım….

 6. sayın yetkili 28.09 2009da nickimi süre almam için T.iş bakası kredi kartımla 2 defa müracaat etim her ikisindede olumsuzluk yanıtı geldi oysa bankadan gelen bilgiye göre ludo teka sitesi hesabımdan 24 ero çekilmiş olup buna rağmen gün verilmemiş mağdur oldum.neden parayı almalarına rağmen hakım olan 1 yılık öyelik süremi vermemişler. sayğılarımla

 7. Bahoz_cudi arkadaş,
  Sanırım kullandığın kelimeler içerisinde propaganda ya açık olanlar vardır. Onları düzenleyip tekrar dene. e-mail inide değiştir. Cihad gibi kelimeler kullanma bazı türkçe veya kürttce kelimeler güvenlik nedeniyle kapatılmış olabilir. Diğer kullanıcılar gibi basit fazla polemik yaratmayacak nick ve e-mail alırsan sanırım problemini çözerler. Önemli bir konuda ingilizcede olmayan türkçe harfleri kullanma. Örneğin ç, Ç, ğ, Ğ, ö, Ö, ü, Ü, ı ve İ harflerini kullanmamaya bak.
  Problemin yine çözülmezse anasayfamızın en üstündeki yazılardan birinin altına yorumunu yazarsan bilgili arkadaşlarımızdan birisi sana mutlaka yardım edecektir.

  Saygılarımla

 8. kardeşim ben bana olan haksızkığı anlatıyum siz ise propaganda yapmamla suçluyursunuz
  ben propangada yapmıyum ben diyurumki
  28 09 2009 da 24 ero ödememe rağmen hakım olan bır yıl süremi vermedi neden , siz ise meseleyi sıyasete çeviriyursunuz
  evet tekrar edıyurum
  28 ekimde kredi kartımla bu siteye 1 yılık öyelık için 24 ero ödedim site parayı çekmesine rağmen hakımı vermedi

 9. Sevgili Bahoz_cudi,

  mo2_51 sana propaganda yapıyorsun demiyor. Sanırım kullandığın kelimeler içerisinde propaganda ya açık olanlar vardır diyor. Sana yardım etmeye çalışan birine bu şekilde hitap edersen yardım alamazsın. mo2_51 arkadaşımızın cevabını tekrar oku mutlaka faydasını göreceksin.

  ayrıca ludoteka yetkililerine e-posta ile burada sorduğun soruları onlara sormalısın. Çünkü yetkili onlar. Cevap vermeleri gerekir.

  Recep

 10. Geri izleme: Ludoteka » İzmir Dama Geliştirme Derneği

 11. karsiyakali ustam, merhaba. Sanırım LUDOTEKA.COM sitesine giremiyorsun. Herhangi bir hata mesajı var mı? Kullanıcı adını ve şifreni doğru yazıyormusun? Bize bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışırım.

Bir cevap yazın