Öğretmenler gününüz kutlu olsun

Ahmet Murat Çelik Türk daması oyununa gönül veren çok değerli bir kardeşimizdir. Dama oyununun yaygınlaşması için çok sıkı bir çalışma içerisindedir.

İstanbul Türk Daması Derneği Yönetim Kurulu üyesi ve Türk Daması Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Damanın emekçisi olan bu dostumuz bir süredir Bizim Çocuk eğitim kurumunda dama dersleri vermektedir. Ders verdiği Bizim Çocuk eğitim kurumu yetkilileri Öğretmenler günü nedeniyle Ahmet Murat Çelik arkadaşımıza çok anlamlı bir hediye vererek öğretmenler gününü kutlamışlardır. Hayatı boyunca öğretmen olarak aldığı ilk hediye nedeniyle kendisini kutlar, başarılarının devamını diliyoruz.

Ahmet Murat Çelik

İstanbul Türk Daması Derneği Yönetim Kurulu Üyelerinden Ahmet Murat Çelik, H. Kenan Özer, Abdullah Özsakabaşı ve Bizim Çocuk eğitim kurumu yetkilileri bir arada.

Öğretmenler gününde Ahmet Murat Çelik arkadaşımıza verilen anlamlı hediye.

 

facebook paylaşım sitesinde konu ile ilgili Ahmet kardeşimizin yaptığı yorum:

Bu günü öğretmenler günü olarak ihya etmemizi sağlayan Bizim Çocukeğitim kurumu ve yöneticileri Turgut Ergün beyefendi Havva Gazioğlu ve Umut Malyemez hanımefendilere candan teşekkürler ederim. İlk öğretmenlik hediyem de hayatımın en anlamlı hediyesi oldu.

Bir cevap yazın